SOFER CONSTANTA

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Livrarea comenzilor catre clientii companiei
2. Gestiunea stocului de marfa din autoutilitara
3. Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack
4. Mentinerea nivelului minim al creditelor din piata

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 2 ani in vanzari/distributie, carnet de conducere categoria B si domiciliul stabil in Constanta, este serios, bine organizat si responsabil.

BENEFICII OFERITE

· Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
· Posibilitatea de ascensiune profesionala

Asteptam CV-ul celor interesati si pe adresa de e-mailadmct@intersnack.ro.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.