Medici Rezidenti pentru Germania.

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii finalizate sau in an terminal.
Cunostinte bune de limba germana, de preferat nivel B2.

CERINTE

Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati.

Mob +40726141176
135A-137 Mamaia Blv
Millennium Business Centre
Constantza/ Romania
medical@intermarin.ro
www.intermarin.ro

BENEFICII OFERITE

Costurile necesare interviului din Germania(deplasare, cazare, masa),formalitatile de angajare si relocare(Permisul de munca,etc) sunt in contul angajatorului.
Salariu: 3000 - 3500 euro

Nu percepem comision sau alte taxe de la candidati.

INTERMARIN RECRUITMENT este o companie specializata in managementul de personal . Compania a luat nastere la sfarsitul anului 2007 ca birou reprezentativ in Romania al grupului international INTER MARINE.
Compania activeaza in domeniul recrutarii de personal la nivel national si international.