ELEKTROMECHANIC

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

RESPONSABILITATI

Întreținerea electrică și mecanică a mașinilor noastre.
Împreună cu colegii și managerul de departament, asigurați-vă că mașinile funcționează optim și ating eficiența maximă a echipamentului.
Întreținere preventivă și corectivă a mașinilor, adaptarea instalațiilor, modificări

CERINTE

Experiență ca elektromechanic.
Cunoștințe practice și experiență în domeniul mecanicii, tehnici de montaj, pneumatica și hidraulica.
Cunoștințe bune de limba engleză.
Cunoașterea și experiența în controlul PLC vor fi un avantaj, dar nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 17€ brut pe oră.
Posibilitatea de a participa la cursuri de formare profesională.
Cazare: cazare mobilată, camere individuale, apa, gazul și electricitatea sunt incluse în preț, precum și acces nelimitat la internet (plata săptămânală de 100 euro).
Răsplată pentru costurile de călătorie în Belgia de 125€ după 4 săptămâni lucrate.
Prime de sfârșit de an – 8,33% din salariul brut anual.
Adăugare pentru vacanță – 15,38% din salariul brut anual.
Asigurări de sănătate și accidente.
Contract de muncă internațional.
Transport asigurat – bicicletă.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444 / +48 790 448 110.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.