Instalator sanitar

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montarea instalațiilor de apă și canalizare și a sistemelor de încălzire centrală.
Demontarea instalațiilor vechi.
Diagnosticarea problemelor în funcționarea instalațiilor.
Înlocuirea sau repararea pieselor defecte.

CERINTE

Experiență de câțiva ani ca instalator sanitar.
Cunoașterea limbii engleze la nivel comunicativ.
Permis de conducere, iar deținerea unui autoturism pentru deplasarea la locul de muncă este un avantaj.
Capacitatea de a lucra independent.

BENEFICII OFERITE

Salariu între 17.00€ și 20€ brut pe oră.
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de companie.
Contribuții pentru asigurări de sănătate.
Contract de muncă în străinătate.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală a fiecărui candidat.
Muncă imediată.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.