Măcelar BELGIA

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tăierea și dezosarea cărnii de porc.
Clasificarea și prelucrarea cărnii.
Respectarea procedurilor corecte de manipulare a alimentelor și a normelor de siguranță, inclusiv controlul temperaturii și etichetarea.
Menținerea curățeniei și a standardelor sanitare, inclusiv manipularea și eliminarea corectă a resturilor și deșeurilor de carne.

CERINTE

Experiență ca măcelar.
Cunoașterea limbii engleze la nivel comunicativ.
Dorința de a începe o colaborare pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salariu între 17,48€ și 18,06 € brut pe oră + bonuri de masă: 4,77 € pe zi.
Îmbrăcăminte de lucru asigurată.
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de companie.
Contribuții pentru asigurări de sănătate.
Contract de muncă în străinătate.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală a fiecărui candidat.
Muncă imediată.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.