Mecanic utilaje de construcții, BELGIA

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Repararea utilajelor de construcții și a macaralelor.
Diagnosticarea și repararea defecțiunilor.
Implementarea modificărilor în utilaje.

CERINTE

Experiență profesională.
Permis de conducere.
Cunoașterea limbii engleze sau neerlandeze la nivel comunicativ

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 17€ brut pe oră.
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de companie, camere single.
Contribuții pentru asigurări de sănătate.
Contract de muncă în străinătate.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală a fiecărui candidat.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.