Montator acoperișuri

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucru pe acoperișuri plate
Montarea și izolarea acoperișurilor
Montarea și etanșarea elementelor de tâmplărie pe acoperiș
Lipirea EPDM
Întreținere

CERINTE

5 ani experiență ca montator acoperișuri
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
Permis de conducere și mașină pentru deplasarea la muncă

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 19€ brut/h
Bon de masă de 6€ pentru fiecare zi lucrată
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de firmă, camere single
Contribuții la asigurările de sănătate
Contract de muncă străin
Condiții bune de muncă
Ajutor în îndeplinirea formalităților legate de plecare
Abordare individuală pentru fiecare candidat

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.