Montator/sudor - rambursarea costurilor de călătorie în Belgia

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sudarea și montajul scărilor, balustradelor și grinzilor metalice.
Sudare punctuală pentru a conecta toate părțile într-o singură structură folosind metoda semiautomată.
Operarea macaralei.

CERINTE

Experiență ca sudor/montator.
Dorința de a se dezvolta și de a colabora pe termen lung.
Cunoașterea comunicativă a limbii engleze.
Cunoașterea desenelor tehnice
Cunoașterea comunicativă a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 17€ brut/h - în funcție de experiență.
Cazare: cazare mobilată, camere individuale, apă, gaz și electricitate incluse în preț și acces nelimitat la internet (taxă săptămânală de 100 de euro).
Rambursarea costurilor de călătorie către Belgia 125€ după 4 săptămâni lucrate.
Bonus de sfârșit de an - 8,33% din salariul anual brut.
Indemnizație de concediu - 15,38% din salariul anual brut.
Contribuții de asigurări de sănătate – asigurare de sănătate și accidente.
Contract de muncă străin.
Transport asigurat - bicicletă/bicicletă electrică.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.