Șofer C+E, rambursare costuri de călătorie către Belgia

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de logistică specializată în transportul și depozitarea mărfurilor în condiții de temperatură controlată.
Distribuție zilnică pentru clienți din regiunile Benelux și nordul Franței către regiunea Paris.
Transport național și internațional.
Posibilitatea de a alege trasee mai lungi și de a dormi în cabină – suplimentar plătit.
Contract pe termen lung cu firma după perioada de probă.

CERINTE

Permis de conducere C+E, card de conducător auto și cod 95.
Cunoașterea comunicativă a limbii engleze.
Dorință de dezvoltare și colaborare pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salariu de 14,76 € brut/oră plus un supliment de 1,6865 € net/oră pentru fiecare oră lucrată.
Posibilitatea de a beneficia de cazare oferită de firmă, camere individuale.
Rambursarea costurilor de călătorie către Belgia.
Asigurări de sănătate.
Contract de muncă internațional.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală pentru fiecare candidat.
Începere imediată a muncii.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444 / +48 790 448 110.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.