Șofer Categoria C

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colectarea uleiului uzat în butoaie de la magazine și restaurante
Muncă fizică
Lucru într-un program de 5 zile pe săptămână
20-30 de opriri zilnice, trasee fixe

CERINTE

Experiență ca șofer categoria C
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
Atitudine pozitivă și prietenoasă față de clienți
Disponibilitate pentru muncă fizică

BENEFICII OFERITE

Salariu de 16,18€/h brut + un supliment de 1,68€ net pentru fiecare oră lucrată
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de firmă, camere individuale
Contract de muncă străin
Contribuții la asigurările de sănătate
Ajutor în îndeplinirea formalităților legate de plecare
Condiții bune de muncă
Suport din partea coordonatorilor vorbitori de limba poloneză la locul de muncă

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.