Operator Mașini, Ambalare și Sortare Fructe

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

RESPONSABILITATI

Operarea mașinilor pentru ambalare, sortare și cântărire a fructelor
Configurarea mașinii conform specificațiilor
Monitorizarea funcționării și desfășurării muncii mașinilor
Asigurarea materialelor necesare la locul de muncă
Efectuarea ajustărilor necesare pe mașină conform instrucțiunilor
Repararea micilor defecțiuni ale mașinilor și raportarea defecțiunilor mai mari către departamentul tehnic
Lucru pe două schimburi: 6-14, 14-22

CERINTE

Experiență ca operator mașini, ideal pe mașini similare (avantaj suplimentar)
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
Dorința de a se dezvolta și de a colabora pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 15,47€/h brut
Vouchere de masă de 7€ pe zi
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de firmă
Rambursare a costurilor de călătorie în Belgia de 125€ după 4 săptămâni lucrate
Bonus de sfârșit de an – 8,33% din salariul brut anual
Compensare pentru concediu – 15,38% din salariul brut anual
Contribuții la asigurările de sănătate și accidente
Contract de muncă străin
Transport asigurat

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.