Operator/Programator Tokarki CNC

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregătirea, setarea și programarea tokarki CNC Teach-in (programare ISO: control Fanuc)
Translatarea desenelor tehnice în componente finite
Executarea proceselor de prelucrare CNC în mod autonom
Producție unică, nu în serie
Verificarea calității produselor finale
Program de lucru fix: 06:00-14:00 (schimb de dimineață) și 14:00-22:00 (schimb de după-amiază)

CERINTE

Experiență ca operator/programator CNC
Dorința de a se dezvolta și de a colabora pe termen lung
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
Abilitatea de a citi și interpreta desene tehnice

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 18€/h brut, în funcție de experiență
Bonuri de masă în valoare de 5€ pentru fiecare zi lucrătoare
Cazare: locuință mobilată, camere individuale, costuri de apă, gaz și electricitate incluse, acces nelimitat la internet (plată săptămânală de 100€)
Rambursarea costurilor de călătorie în Belgia de 125€ după 4 săptămâni lucrate
Bonus de sfârșit de an – 8,33% din salariul brut anual
Compensare pentru concediu – 15,38% din salariul brut anual
Contribuții la asigurările de sănătate și accidente
Contract de muncă străin
Transport asigurat: bicicletă/bicicletă electrică

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.