Sudor containere maritime - BELGIA

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sudarea și întreținerea containerelor maritime și a cisternelor, inclusiv cadre, supape, izolații, corpuri de rezervoare și servicii de întreținere

CERINTE

Experiență ca sudor
Permis de conducere
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
Responsabilitate și precizie
Dorința de a colabora pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv în funcție de experiență, de la 17,34€ brut/h
Ore suplimentare plătite cu 150%
Vouchere de masă de 8€ pentru fiecare zi lucrată
Angajare conform legislației belgiene
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de firmă
Transport organizat către locul de muncă
Asigurare de sănătate
Suportul unui coordonator polonez
Ajutor în îndeplinirea formalităților legate de plecare
Data plecării stabilită individual
Bonus pentru recomandarea unui candidat

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.