Sudor MIG, MAG, TIG - Belgia

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Repararea containerelor maritime
Sudarea diferitelor construcții (80% MIG MAG, 20% TIG)
Menținerea ordinii la locul de muncă
Lucru în schimbul de zi

CERINTE

Experiență ca sudor
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
Certificat de cazier judiciar curat
Abilitatea de a citi și executa planuri de sudură

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 15,77€/h brut
Bonuri de masă de 5€ pe zi
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de firmă
Contribuții la asigurările de sănătate
Contract de muncă străin
Condiții bune de muncă
Ajutor în îndeplinirea formalităților legate de plecare
Abordare individuală pentru fiecare candidat

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.