Business Developer

SALES SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

CINE SUNTEM:

Noi, Promotop, facem parte din direcția strategică a clientului nostru - nu doar un furnizor, ci și ︆︉︀︋︆︍︁︎​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎un partener și colaborator. Scopul nostru principal este de a dezvolta produse și promoții care „fac o diferență”, creează conștientizare și sporesc simțurile oamenilor care „ating” produsul, rezultând o experiență memorabilă care îmbunătățește brand-ul și mesajul clientului nostru.
Suntem o echipă tânără, dinamica, cu experiență pe piata, proactiva si dedicata activității pe care o desfășurăm.

CE CAUTĂM:

Candidatul ideal este persoana dornică de dezvoltare continuă, de independență financiara.
Să aibă abilitați de învățare, atentie distributiva, comunicare si negociere.
Să fie persoane sociabile, organizate, responsabile si punctuale.
Abilitati excelente de comunicare, relationare si persuasiune.
Empatie si optimism.
Proactivitate si orientare către rezultat (care este in primul rând mulțumirea clienților).
Abilitati de munca in echipa.
Cunostinte operare PC (Ms Office).

AVANTAJE:

Experiența in marketing si/sau vanzari.
Limba engleza nivel mediu.
Descrierea jobului
ATRIBUTII:

Prospectarea, vizionarea si preluarea ofertelor in portofoliu, după consilierea proprietarilor.
Calificarea clienților prin înțelegerea nevoilor acestora, ofertarea lor, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀stabilirea vizionărilor, însoțirea si consilierea acestora de la vizionare pană la semnare.
Dezvoltarea unei relații bazate pe încredere, respect si profesionalism cu clienții.

CE OFERIM:

Cursuri si traininguri de dezvoltare profesională si personală.
Birou, laptop si telefon de serviciu.
Venit lunar sigur, oferit mereu la timp, format din parte fixa + bonus din prospectare + tichete de masa.
O echipă pregătită sa te formeze, dezvolte si sa te susțină.
Sistem de lucru performant pentru optimizarea timpului.
Venituri limitate doar de nivelul tau de implicare.
Posibilitatea de a avansa in cariera.
Descrierea companiei
Agentia Promotop se afla pe piata romaneasca inca din anul 2004 si asigura manangementul actiunilor de promovare (de la cercetare, concept design grafic, creatie proprie, hostess, sampling, etc. si nu in ultimul rand importul direct de materiale promotionale si personalizarea acestora). Agentia Promotop este renumita si se afla in topul firmelor care asigura servicii asemanatoare.

In cei peste 20 ani de experienta, Promotop si-a perfectionat competentele in managementul proiectelor de publicitate si a gestionat eficient diferite campanii ale clientilor din portofoliu. Credem foarte mult in dezvoltarea parteneriatelor pe termen lung si in relatia cu clientii nostri, suntem onesti, proactivi si implicati total in proiectele pe care le dezvoltam.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

agentie de publicitate