DULGHER ȘALUNGĂTOR, ÎNTRE 550€ ȘI 650€ NET/SĂPTĂMÂNAL, CAZARE GRATUITĂ

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea șalunkurilor pentru construcții din beton pe șantierele de construcție.
Montarea șalunkurilor modulare.
Aranjarea și montarea armăturii de beton.

CERINTE

Experiență ca dulgher.
Cunoaștere comunicativă a limbii engleze.
Permis de conducere, auto propriu este un avantaj.
Certificat VCA.

BENEFICII OFERITE

Salariu între 550€ și 650€ net pe săptămână.
Cazare gratuită în camere individuale.
Asigurări de sănătate.
Contract de muncă internațional.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală față de fiecare candidat.
Asistență de coordonatori vorbitori de poloneză la fața locului.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444 / +48 790 448 110.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.