Instalator de panouri sandwich, cazare gratuită, Olanda

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalarea panourilor sandwich conform proiectului și specificațiilor tehnice.
Pregătirea suprafețelor pentru instalare, inclusiv curățarea și nivelarea.
Efectuarea măsurătorilor și tăierea panourilor conform cerințelor proiectului.
Instalarea elementelor structurale, cum ar fi profilele, colțurile și elementele de fixare.
Menținerea uneltelor și echipamentelor în stare bună de funcționare și menținerea ordinii la locul de muncă.
Respectarea regulilor de siguranță și igienă la locul de muncă.
Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei și raportarea progresului lucrărilor către superior.
Identificarea și rezolvarea problemelor legate de instalarea panourilor sandwich.
Respectarea programului de lucru și a termenelor proiectului.

CERINTE

Minimum 2 ani de experiență ca instalator.
Certificatul VCA este un avantaj.
Permis de conducere și mașină pentru a ajunge la muncă.
Cunoașterea limbii engleze la un nivel comunicativ.

BENEFICII OFERITE

Salariu de 550€ net pe săptămână.
Contract de muncă în străinătate.
Posibilitatea de a primi avansuri regulate.
Posibilitatea de a beneficia de cazare gratuită - camere single.
Asigurare de sănătate.
Creșteri salariale periodice.
Muncă imediată.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.