MECANIC AUTO - 600€ net/săpt + BONUS

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

RESPONSABILITATI

Diagnosticarea și întreținerea automobilelor personale.
Repararea tuturor marcajelor de automobile personale și comerciale

CERINTE

Experiență ca mecanic.
Cunoașterea comunicativă a limbii engleze.
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 600-675 € net pe săptămână.
Bonus de 200€ după 200 de ore lucrate.
Cazare gratuită în camere individuale.
Asigurare de sănătate.
Contract de muncă străin.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală pentru fiecare candidat.
Posibilitatea de a începe imediat.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444 / +48 790 448 110.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.