Mecanic Montaj

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montaj mecanic și pneumatic al mașinilor și uneltelor
Schema include instrucțiuni pas cu pas, asemănător cu LEGO pentru adulți
Produsele finale sunt mașini în valoare de peste 200.000 EUR
Muncă foarte curată, ușoară și variată

CERINTE

Experiență în domeniu
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ
CV stabil și bine structurat
Dorința de a colabora pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 14,50€ până la 15,50€ net/h
Posibilitatea de a beneficia de cazare asigurată de firmă, camere individuale
Asigurare de sănătate
Contract de muncă străin
Condiții bune de muncă
Ajutor în îndeplinirea formalităților legate de plecare
Abordare individuală pentru fiecare candidat
Posibilitatea de a începe lucrul imediat

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.