Monter Plăci Sandwich

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montajul plăcilor sandwich conform proiectului și specificațiilor tehnice
Pregătirea suprafeței pentru montaj, inclusiv curățarea și nivelarea acesteia
Realizarea măsurătorilor și tăierea plăcilor conform cerințelor proiectului
Instalarea elementelor structurale, cum ar fi profile, colțuri și elemente de fixare
Întreținerea uneltelor și echipamentelor în stare bună și menținerea ordinii la locul de muncă
Respectarea normelor de siguranță și igienă la locul de muncă
Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei și raportarea progresului lucrărilor către supervizor
Identificarea și rezolvarea problemelor legate de montajul plăcilor sandwich
Respectarea programului de lucru și a termenelor de proiect

CERINTE

Minim 2 ani experiență ca monter plăci sandwich
Certificat VCA (avantaj)
Permis de conducere și mașină pentru deplasarea la muncă
Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ

BENEFICII OFERITE

Salariu de 550€ net pe săptămână
Contract de muncă străin
Posibilitatea de a primi avansuri regulate
Posibilitatea de a beneficia de cazare gratuită – camere individuale
Asigurare de sănătate
Majorări salariale periodice
Începere imediată a muncii

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.