OPERATOR CNC – FREZARE – 21€ NET PE ORĂ

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucru pe frezare CNC cu 5 axe Matec cu control Heidenhain și/sau pe torn CNC cu 5 axe Gildemeister cu posibilitate de frezare și control Sinumerik.
Setare și programare în timp ce se corectează și modifică piese de aviație într-o nouă fabrică.
Lucru în sistem de două schimburi.

CERINTE

Experiență de câțiva ani ca operator frezare CNC.
Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional.

BENEFICII OFERITE

Salariu de la 16€ la 21€ net pe oră.
Posibilitatea de a beneficia de cazare oferită de firmă, camere individuale.
Asigurare de sănătate.
Contract de muncă internațional.
Loc de muncă disponibil imediat.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților de plecare.
Abordare individuală a fiecărui candidat.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444 / +48 790 448 110.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.