TEHNICIAN HVAC/ HIDRAULIC, RĂSPLATĂ PENTRU COSTURILE ÎNTOARCERII ÎN BELGIA

ABC Work Sp.z o.o. Sp.k.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul este o firmă de construcții profesionistă care efectuează lucrări de construcție de la A la Z.
Montarea instalațiilor sanitare și HVAC pe șantierele de construcție.
Conectarea țevilor și cablurilor electrice pentru asigurarea funcționării corecte a sistemului HVAC.
Efectuarea testelor pentru a verifica dacă sistemul HVAC este instalat corect și funcționează corect.

CERINTE

Experiență ca montator HVAC / hidraulic.
Cunoaștere comunicativă a limbii engleze.
Permis de conducere și mașină pentru deplasarea la locul de muncă.

BENEFICII OFERITE

Salariu între 17,23 și 25€ brut pe oră.
Posibilitatea de a beneficia de cazare oferită de firmă, camere individuale.
Răsplată pentru primele costuri de călătorie în Belgia.
Asigurări de sănătate.
Contract de muncă internațional.
Condiții bune de muncă.
Asistență în completarea formalităților legate de plecare.
Abordare individuală față de fiecare candidat.
Asistență de coordonatori vorbitori de poloneză la fața locului.

Dacă ai întrebări, sună-ne la +48 570 221 444 / +48 790 448 110.

ABC Work este o firmă cu 10 ani de experiență pe piața muncii. Am ajutat deja mii de candidați să își găsească un loc de muncă.

Legalitatea activității noastre este confirmată de înregistrarea în Registrul Agențiilor de Ocupare a Forței de Muncă (KRAZ) cu numărul 12912.